Jdi na obsah Jdi na menu

VÝŽIVA TKÁNÍ

Sportuji od dětských let a již 31 let vedu skupinové lekce v pohybových centrech, u sebe v Pilates for Health mám osobní tréninky na originálních pilates strojích a v IQ pohyb akademii působím jako lektor odborných seminářů a školím nové lektory Pilates clinic method a pohybové specialisty. Za svůj život jsem já i mí klienti vyzkoušeli spoustu doplňků stravy, ale až z těmito výrobky, na sebe účinky nenechaly dlouho čekat. Jsem sama překvapena jejich účinkem. Jsou to pro mne TOP doplňky, které se staly nejen pro mne prevencí a pomocníky kvalitního života plného pozitivní energie a těla bez bolesti. 

Tyto skvělé výrobky si můžete objednat i Vy v eshopu jako zákazník www.pilatesforhealth.ramissio.com

ROYAL – biologicky aktivní kolagenový nápoj v kombinaci s glukosaminem a žraločím chondroitinem zajistí výživu nejen celému pohybovému aparátu, cévnímu a nervovému systému, zregeneruje tkáň v žaludku, střevech – což ovlivní náš imunitní systém, ale i naše pleť bude vypadat mladě.

ramissio-royal-collagen-500ml_822.pngKolagen se v těle přestane vytvářet po 25 roku života. Pokud tedy chceme pro své těle, aby nám fungovalo dlouhé roky a my se mohly bavit, pracovat a sportovat bez bolesti zad a kloubů, je nutno kolagen do těla dodat vnitřně. Naše strava v dnešní době, kdy je vše urychlené, sbírané na druhém konci světa před dozráním nám už není schopna dodat potřebné množství výživných látek.

O kolagenu se také mluví jako o bílkovině mladosti, která hraje důležitou úlohu při kontrole hmotnosti. Podporuje tvorbu bílkovin a zvyšuje metabolismus tuků.

Pokud tělu dodáme dostatek KOLAGENU, pomůžeme obnově a regeneraci vaziva, šlach, kloubů, kostí, vlasů a nehtů. Pokud již trpíme nějakým degenerativním onemocněním (artróza, revmatoidní artritida, atd.) pitím tohoto kolagenového nápoje si zmírníte projevy nemoci a zkvalitníte život.

ROYAL – obsahuje v denní dávce 50ml – 8000mg kolagenu z ryb, 300mg glukosamin sulfát, 150mg chondroitin sulfát (tyto látky mají protizánětlivý účinek na klouby, působí jako ochrana chrupavky a kloubní tekutiny proti degeneraci a otokům), vitamín B3, vitamín C (bez těchto vitamínů se kolagen do tkání nezabuduje.

Spolu s pitím GOJI Vám pomůže stabilizovat hodnoty vysokého krevního tlaku. Pokud je v těle přítomen zánět doporučuje se kolagen doplnit IMUNITY a DETOX náplastmi.

GOJI – KUSTOVNICE ČÍNSKÁ – do láhve firmy Ramissio je GOJI stáčena přímo v čínské provincii Ningxia, kde žije nejvíce goji_lahev_big.png100letých lidí. Je to vitamínová bomba v podobě ovoce, která obsahuje více než 15 % bílkovin, více než 21 základních minerálů (vápník, selen, železo, měď, fosfor, germanium), 18 aminokyselin a značné množství chrómu. Počet vitamínu jako B1, B2, B3, B6, E, C a karotenoidů je neobvykle vysoký. Tato šťáva je zcela přírodní, bez přidaných barviv, cukrů, umělých sladidel, bez konzervačních látek, stabilizátorů a není pasterizována.

To vše dělá tuto šťávu z GOJI unikátem na trhu. Podpoří a stabilizuje náš imunitní systém, sníží a stabilizuje vysoký krevní tlak a oběhový systém, pomáhá předejít poškození buněk a tkání, ochraňuje játra, slinivku a ledviny, má protizánětlivý a antimikrobiální účinek, sníží hladinu cukru v krvi, preventivně působí na degeneraci nervové soustavy, zlepší a projasní zrak (lutein), zvlhčí plíce a zmírní kašel, sníží hladinu tuků a cholesterolu v krvi, podpoří vstřebávání vápníku, působí proti stresu a neklidu, ztlumí symptomy menopauzy… No prostě je to elixír dlouhověkosti.

IMUNITY - obsahuje čistý betaglukan v 98% čistotě z hlívy ústřičné, vitamín C, niacin, kyselinu pantothenovou, B6, B1, kyselinu listovou, biotin, B12, neobsahuje konzervační látky ani chemická barviva.

07974d76ad4450b92b492702a118d217.jpgJe to zázrak pro naši imunitu a přírodní antibiotikum. Pomáhá i při problémech se štítnou žlázou, roztroušenou sklerózou, záněty v těle, chemoterapii, stresem. V kombinaci s ROYAL působí jako přírodní antidepresivum.

DETOX náplasti – obsahují bambusový a dřevný ocet, vitamín C, Houttuynia Cordata Thunb, list mišpule, chitin, levandulový extrakt, dextrin, turmalín.

Na chodidle je spousta reflexních bodů, a právě díky těmto náplastem, které se lepí hlavně na chodidla ea8049aab5142efd0acb565c83a1a88c--mmf250x250.jpgpomůžeme našemu tělu zbavit se jedů, toxinů a těžkých kovů. Podpoříme a očistíme lymfatický systém. Při bolestech a přítomnosti zánětu v lokti, zápěstí, rameni, koleni či achillovy šlachy lepíme náplasti i na tyto místa.

Toto jsou pro mne, pohybového specialistu ty nejlepší produkty, s kterými jsem se na trhu setkala. Pomáhají mne samotné, a hlavně mým klientům, s kterými řešíme spoustu problémů s pohybovým aparátem. Užíváním těchto produktů vždy urychlíme návrat těla do optimální pohody.

Tyto skvělé výrobky si můžete objednat i Vy v eshopu jako zákazník www.pilatesforhealth.ramissio.com