Jdi na obsah Jdi na menu

              PILATES CLINIC METHOD 

 

 

 

Zakladatelem a tvůrcem PILATES CLINIC METHOD je Daniel Müller - majitel Centra funkčního pohybu Daniela Müllera a spoluzakladatele IQ POHYB ACADEMY.

dan-jpg.jpg

 

 

V jeho pojetí se úžasná metoda Pilates posunula blíž všem lidem. Ať jste vrcholový či rekreační sportovec, tanečník, lékař, programátor, manager, učitel, řidič, dítě, senior nebo jste po nemoci či úraze - pro Vás pro všechny, budoucí klienty se najde vhodná varianta či modifikace z jeho obrovského zásobníku cviků.

 

 

 

 

Ten vznikl jeho dlouholetým studiem nejen různých škol Pilates, ale také mnohých konceptů z fyzioterapie. V jeho Pilates Clinic Method se tedy potkaly Pilates Institute, Pilates Michael King, Pilates Cathy Corey, Pilates Lolita San Miguel, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace / DNS / podle Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., Vojtova metoda i koncept Spiraldynamik.

 

 

 

Jeho Pilates Clinic Method Vás naučí správnému zdravotně funkčnímu pohybu nejen během samotného cvičení, ale nanápadně Vás ovlivní i během celého dne a Vy postupně začnete jinak vstávat, chodit, sedět, pracovat či sportovat.

 

 

Mám to štěstí, že od roku 2006 jsem u něj absolvovala spousty školení, které vedl, a stále se od něj učím. Od roku 2013 jsem součástí lektorského týmu jeho IQ POHYB AKADEMIE, kde se podílím na školení nových lektorů Pilates Clinic Method a vedu odborné semináře pro pohybové specialisty.

 

Na mých osobních či skupinových lekcích se tedy setkáte s přístupem PILATES CLINIC METHOD.

 

 

 Michael King - tvůrce Pilates Institute®